Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

10 magiškų žolelių, kurias galite naudoti praktikuodami magiją

Jei praktikuojate magiją, yra didelė tikimybė, kad savo praktikoje naudojate ir žoleles. Tačiau, kai yra toks didelis žolelių pasirinkimas, galima nesunkiai pasimesti. Taigi, kad praktikuoti magiją jums būtų lengviau, pateikiame dešimt žolelių, kurias po ranka turėtų turėti kiekviena ragana ir raganius.

1. Ramunėlės

Ramunėlės garsėja kaip apsivalymo ir apsaugos žolelės ir gali būti naudojamos smilkalams tiek miegui, tiek ir meditacijai.

Apibarstykite ja namus, kad apsisaugotumėte nuo psichologinių ar maginių išpuolių. Jei esate lošėjas, nusiplaukite rankas ramunėlių arbata, kad užtikrintumėte sėkmę prie lošimo stalo.

Daugelyje liaudies magijos tradicijų, ypač Amerikos pietuose, ramunėlės žinomos kaip laimę atnešanti gėlė – pasidarykite vėrinį, kurį galite nešioti aplink plaukus, kad pritrauktumėte meilę, arba nešiokitės keletą gėlių kišenėje, kad jus lydėtų sėkmė.

2. Pelynas

Pelynas

Pelynas yra žolelė, kuri gana dažnai sutinkama daugelyje šiuolaikinių pagoniškų maginių praktikų. Pelynas naudojamas smilkalams arba burtams – tai labai universali ir lengvai auginama žolė.

Kai kuriose maginėse praktikose pelynas siejamas su burtais ir sapnais. Norėdami pranašauti ir sulaukti sėkmės, pasigaminkite pelyno smilkalų, kuriuos deginsite savo darbo vietoje, arba naudokite juos vietos, kurioje atliekate ritualus, apvalymui.

Tačiau verta pažymėti, kad pelynas gali būti kenksmingas nėščioms moterims.

3. Levandos

Levandos buvo naudojamos dar prieš tūkstančius metų. Magijos požiūriu levandos dažnai siejamos su meilės burtais, taip pat su ramybės ir taikos suteikimu.

Norėdami prisišaukti meilę, nešiokitės levandų žiedus maišelyje su savimi arba pakabinkite jų stiebus namuose. Norėdami gerai išsimiegoti ir susapnuoti raminančius sapnus, į pagalvę prikimškite levandų šakelių.

Levandas taip pat galima naudoti vonioje arba apvalymo ritualuose, kuriuose dažnai naudojamas ir paprastasis šalavijas, saldžioji žolė, kedras ar tabakas.

4. Šalavijas

Salavijas

Šalavijas nuo seno buvo deginamas siekiant išvalyti erdves. Senovėje žmonės degino džiovintas šalavijo šakeles šventyklose ir per religinius ritualus. Graikai ir romėnai rašė, kad degančio šalavijo dūmai suteikia išminties ir proto aštrumo.

Magijoje šalavijo lapus nešiokitės piniginėje ar rankinėje, kad sulauktumėte finansinės naudos. Deginkite lapus, kad sustiprintumėte savo išmintį arba gautumėte patarimų iš savo dvasinio vadovo.

Užrašykite norą ant šalavijo lapelio ir paslėpkite jį po pagalve – jei per ateinančias tris naktis sapnuosite savo norą, jis išsipildys.

5. Bazilikas

Bazilikas

Bazilikas plačiai žinomas kaip kulinarinė žolelė, tačiau jis taip pat turi ypatingų magiškų savybių. Viduržemio jūros regiono šalyse jis barstomas ant grindų, kad išvalytų namus.

Jis taip pat gali atnešti sėkmę žmonėms, persikėlusiems į naują būstą – dovanotas vazoninis baziliko augalas užtikrina sėkmę.

Bazilikas gali būti naudojamas ir meilei skirtuose ritualuose. Baziliko pagalba taip pat galima išsaugoti antrosios pusės ištikimybę arba priešingai – išsiaiškinti apie neištikimybę.

6. Obuolių žiedai

Senovėje žmonės obuolį laikė nemirtingumo simboliu. Įdomu tai, kad jis taip pat laikomas mirusiųjų maistu, todėl Samhainas (gėlų derliaus nuėmimo šventė, švęsta per pilnatį spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje; šios šventės tradicijų yra išlikę ir šiuolaikiniame Helouvyne bei Vėlinėse) kartais vadinamas Obuolių švente.

Keltų mituose obuolio šaka su išaugusiais vaisiais, žiedais ir neprasiskleidusiu pumpuru buvo stebuklingas raktas į požemio pasaulį. Obuolys dažnai laikomas meilės magijos sudedamąja dalimi, o žiedai gali būti dedami į smilkalus ir nuovirus.

7. Pačiulis

Pačiulis yra populiari žolelė, naudojama daugelyje šiuolaikinių magiškų ritualų. Jo egzotiškas kvapas primena tolimas, stebuklingas vietas, todėl jis dažnai naudojamas smilkalų mišiniuose, popuri (džiovintų, natūraliai kvepiančių augalinių medžiagų mišinys, naudojamas siekiant suteikti švelnų natūralų kvapą, dažniausiai gyvenamosiose patalpose) ir ritualinėse praktikose.

Su meile, turtais ir seksualine galia siejamas pačiulis gali būti naudojamas įvairiuose magiškuose ritualuose. Pačiulio lapelių įdėkite į paketėlį ir nešiokitės jį kišenėje arba pasikabinkite ant kaklo.

Kai kuriose vudu (voodoo) ir liaudies magijos tradicijose naudojant pačiulių aliejų ant popieriaus lapo užrašomas dolerio ženklas. Tada popierius nešiojamas piniginėje, ir tai galiausiai turėtų pritraukti pinigus. Kai kuriose šiuolaikinės magijos praktikose pačiulis vertinamas dėl jo gebėjimo atbaidyti blogį.

8. Taškuotoji mėta

Taškuotoji mėta (lot. Mentha pulegium) yra gerai žinoma kaip stebuklingas augalas. Kai kuriose tradicijose ji siejama su pinigais, o kitose – su jėga ir apsauga.

Vudu ir kai kuriose kitose magijos rūšyse taškuotoji mėta yra nešiojama siekiant apsaugoti nuo „blogos akies“. Jei norite pasinaudoti apsaugos magija, pasigaminkite paketėlį, pripildytą taškuotosios mėtos, ir įsidėkite jį į rankinę.

Taškuotoji mėta taip pat siejama su pinigų magija. Jei turite verslą, padėkite šakelę virš durų, kad pritrauktumėte klientų ir didesnį klestėjimą. Išbandykite pasigaminti muilo gabalėlį rankoms plauti arba naudokite taškuotosios mėtos aliejų klestėjimui.

Kaip ir jau minėtas pelynas, taškuotoji mėta gali būti kenksminga nėščioms moterims.

9. Rozmarinas

Rozmarinas buvo gerai žinomas dar senovės gydytojams. Tai buvo žolelė, kuri stiprino atmintį ir padėjo smegenims, todėl dažnai buvo auginama daržuose.

Romos šventikai rozmariną naudojo kaip smilkalus religinių apeigų metu, o daugelis kultūrų jį laikė žolele, saugančia nuo piktųjų dvasių ir raganų. Anglijoje rozmarinas buvo deginamas nuo ligos mirusių žmonių namuose ir dedamas ant karstų prieš užpildant kapą žemėmis.

Magijos tikslais deginkite rozmariną, norėdami išvalyti namus nuo neigiamos energijos, arba naudokite kaip smilkalus medituodami. Pakabinkite ryšulėlius ant lauko durų, kad apsaugotumėte savo namus nuo piktavališkai nusiteikusių žmonių, pavyzdžiui, įsilaužėlių, patekimo į vidų.

10. Kraujažolė

Kraujažolė (Achillea) yra pavadinta Trojos karo didvyrio Achilo, kuris pirmasis pažino šių augalų vaistines savybes, vardu. Ji nuo seno buvo naudojama gydant sužeidimus mūšiuose.

Škotijos kalniečiai iš jo gamino gydomąjį tepalą, o Orknio salose iš kraujažolės būdavo gaminama arbata, kuri „išsklaido melancholiją“.

Kraujažolės gali būti naudojamos magijoje, susijusioje su gydymu, meile ir drąsa. Nešiokite ją ant kaklo, padidintumėte savivertę ir drąsą, arba nešiokitės džiovintų kraujažolių ryšulėlį rankoje, kad išvengtumėte baimės.

Virš susituokusių žmonių lovos pakabinta šakelė užtikrina mažiausiai septynerius aistros ir meilės metus. Ritualinė vonia su kraujažolėmis gali padėti sustiprinti jūsų psichinius gebėjimus. Ją taip pat galima naudoti neigiamai energijai iš konkrečios vietos ar asmens išvaryti.

Magiškos žolelės yra galinga priemonė

Magiškos žolelės yra ne tik gamtos dovana, bet ir galingas įrankis, padedantis harmonizuoti mūsų mintis, jausmus ir energijas. Naudodami šias žoleles savo magijos praktikoje, ne tik sustiprinsite savo burtus, bet ir sukursite gilesnį ryšį su gamtos pasauliu.

Nesvarbu, ar siekiate apsivalymo, apsaugos, meilės ar sėkmės – šios dešimt žolelių gali tapti jūsų sąjungininkėmis. Pritaikykite jas savo ritualuose, klausykitės savo intuicijos ir nepamirškite: tikroji magija kyla iš jūsų vidaus.